Poradenstvo

Nie sme strohí predajcovia, snažíme sa byť dobrým poradcom, byť ozajstným partnerom pre našich zákazníkov. Zváranie je oblasť, v ktorej je stále čo objavovať a vylepšovať. Spoločne konzultujeme všetky možnosti aké partner má a následne mu vypracujeme návrh postupu zvárania pWPS. Zároveň sa podieľame na vypracovaní WPQR. Najväčší dôraz kladieme na oblasť renovácie povrchov materiálov, na naváranie, ale aj na spájanie a renováciu ťažko zvárateľných materiálov. V spolupráci s našou „materskou“ spoločnosťou Certilas jednotlivé návrhy postupov zvárania nielen konzultujeme, ale zároveň aj testujeme v ich skúšobniach a laboratóriách.

My v spoločnosti CEWELD SK sa riadime heslom:
„Keď zváranie baví“, používam CEWELD prídavné zváracie materiály.
15.01.2018

Na obaloch záleží

Často počujeme, že nie obal, ale obsah je dôležitý. Do istej miery s tým musím súhlasiť, ale sú výrobky, kde obal hrá veľmi dôležitú úlohu.
Čítať viac
08.01.2018

Aqua Force LC

Holandsko podobne ako iné krajiny susediace s morom má pomerne dobre rozvinutý lodný priemysel. Výstavba a hlavne opravy lodí si ale častokrát vyžadujú použiť technológiu zvárania pod vodou.
Čítať viac
15.12.2017

Elektróda 7018-1

Medzi najobľúbenejšiu a najpoužívanejšiu elektródu pri opravách a montážach a v neposlednom rade pri jednoduchých domácich zváracích činnostiach patrí elektróda 7018-1.
Čítať viac
17.11.2017

Croni 29/9 S

Pri zváraní platí všeobecná zásada, že prídavný materiál by mal byť svojím zložením čo najbližšie k tomu základnému
Čítať viac

Certifikáty

Sme certifikovaní

Kontaktujte nás

* Polia označené hviezdičkou sú povinné