O nás

Súčasná rýchla doba so sebou prináša veľa nových technológií, veľa možností o akých sme pred časom ani nesnívali. Dáva nám možnosť nakúpiť čokoľvek, veď hlavne internet ponúka neobmedzené možnosti, ale žiaľ veľakrát vlastne ani nevieme čo kupujeme. Stávajú sa z nás odborníci takmer na všetko, veď všetko je na webe.

V našej spoločnosti sa snažíme o priamy kontakt s našimi partnermi. Ako výhradný dovozcovia prídavných zváracích materiálov značky CEWELD, ktoré na Slovenský a Český trh dovážame od Holandskej spoločnosti Certilas sa snažíme byť nápomocní a hľadať to najlepšie riešenie pre našich partnerov. Voľba správneho prídavného materiálu je základom úspešného zhotovenia zváranej konštrukcie, preto sa snažíme vybrať ten ozaj správny, s prihliadnutím na všetky kritéria a okolnosti, ktoré realizáciu tej ktorej zákazky ovplyvňujú. Počas návštev u našich partnerov si vzájomne odovzdávame svoje poznatky a snažíme sa prácu zjednodušovať a vlastne ju v konečnom výsledku aj zlacňovať.

        solution centrum      pics


Spoločne konzultujeme všetky možnosti aké partner má a následne mu vypracujeme návrh postupu zvárania pWPS. Zároveň sa podieľame na vypracovaní WPQR. Najväčší dôraz kladieme na oblasť renovácie povrchov materiálov, na naváranie, ale aj na spájanie a renováciu ťažko zvárateľných materiálov. V spolupráci s našou „materskou“ spoločnosťou Certilas jednotlivé návrhy postupov zvárania nielen konzultujeme, ale zároveň aj testujeme v ich skúšobniach a laboratóriách. Nie sme strohý predajcovia, snažíme sa byť dobrým poradcom, byť ozajstným partnerom pre našich zákazníkov. Zváranie je oblasť, ktorej je stále čo objavovať a vylepšovať.

My v spoločnosti CEWELD SK sa o to snažíme a riadime sa heslom: „Keď zváranie baví“, používam CEWELD prídavné zváracie materiály.